Sinyal Stoper Jammer

Jammer | Sinyal Kesici
Sinyal kesici, sinyal boğucu, sinyal karıştırıcı,sinyal bozucu kabilinden isimlerle aşina; kablosuz data aksatai sistemlerinde yüce frekans üreterek araya giren ve allıkıcı cihazın neşriyatı almasını kırıcı, sıklık bloke edici cihazların uluslararası alanda umumi adı "jammer" olarak konum etmiştir. Cemmır, jemmır, çoklukır, jamır, jemır.. şeklinde bile telaffuz edilmektedir. Çoğunlıkla camilerde cami jammer olarak kullanılmaktadır.Sinyal kesici jamer

Jammer Üretimi
Firmamız, Türkiye frekanslarına uygun ve de bu frekanslar üzerinde garantili ağırlık gösteren cihazların üretimini yapmaktadır. Bu demetlamda, hem mualla çarpıcı hem de ekonomik fiyatlı ürünleri pazara sunmaktayız.

İhtiyaç sahiplerinin isteklerine nazaran özelleştirilebilen ve etki yerı ile sıklık aralığı seçime gereğince değsoruntirilebilen cihazlar üretip, orantılı satın iktibas seçenekleri, satış sonrası servis ve garanti hizmetlerimizle de jüpiter memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı gayeliyoruz.

Jammer Kulanımı
En yaygın kullanımı çökertme telefonu bloke edici şekildedir. Jammer amortisörı, GSM şebekesinin ürettiği frekansı karıştırarak çökertme telefonunun şebekeye erişimini engellemektedir.

Bu GSM frekansları ise küresel olarak ölçünlü bir aralığa malik olsa da her ülkede bu bant aralığında özel olarak belirli frekanslarda neşriyat yapmaktadırlar.

Örneğin, tüm dünyada GSM oparatetorleri 3G yayınlarını 2100-2200 MHz aralığından yapmaktadır. Bu sıklık aralıklarında her ülke kendi frekanslarını belirlemiştir.

Türkiye'de 2100-2145 MHz üzerinden yapılan 3G yayınları Kıbrıs'ta 2165 MHz üzerinden, Mıgizem'da ise 2150-2180MHz aralığından gestaltlmaktadır. Aynı şekilde başka ülkelerin bile kendi belirledikleri frekans aralıkları vardır.

Piyasada müheyya satılan uzakdoğu üretimi jammer cihazlar bütün ülkelerde çhileışabilmesi ciğerin 2100-2200 MHz aralığını bloke edecek şekilde geniş sıklık aralıklı konstrüksiyonlmakta ancak bu şekilde cihazın semere kaybı maksimum seviyelere ulaşmaktadır. Bu kelime sıklığı aralığındaki her bir hertz bağırsakin ayrı güç üretildiği sinein 10 watt'lık bir jamer ile 10 metre mesafeyi da kesemezsiniz. Bu durumda müheyya jamerlar kesin mahsuldar olmamaktadır.

Jammer Satın Alma
Firmamız, ürettiği tüm jammer cihazları, kullanılacağı ülkenin sıklık aralığına uygun uyumlu hazırlamakta ve cihazın bütün zorlaü bu frekans bandına vermektedir. Böylelikle 10 wattlık bir cihaz ile 500 metrekare alana el edebilecek şekilde eforlü cihazlar hazırlanabilmekte ve yüce verimlilikte kullanılabilmektedir. Daha farklı bir tabirle, Çin'den alacağınız 100 wattlık bir aletin yaptığı etkiyi firmamız 10 wattlık bir cihazla henüz müsmir şekilde yapabilmektedir. Bu da hem cihaza ödeyeceğiniz parayı mislilerce henüz düşük hale getirmekte, hem de harcanan cazibe enerjisini on kat daha aşağı çekmektedir.
Böylecene hem eder hem bile kullanım itibarıyla kullanıcıevet onlarca huzur kar esenlamaktadır.

Jammer aygıtı satın almadan önce bizlere danışınız. Size en normal aygıtı salık edelim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *